שירותי קידום באינסטגרם – שאלות ותשובות

במאמר הבא אספנו שאלות פופולריות מהרשת בנוגע לקידום באינסטגרם. לצורך כך נעזרנו באיש קידום מטעם חברת InstaPlus שמתמחה בקידום באינסטגרם שיענה לכם על כל השאלות ויעשה סדר בכל נושא קידום באינסטגרם.

אז כמו שאתם יודעים, אינסטגרם צוברת פופולריות רחבה מאוד ברשת החברתית. כל זה הודות לאחוזי חשיפה גבוהים מכל רשת חברתית אחרת(דגש על פייסבוק), נתוני אינגייג'מנט גבוהים, וקצב הצטרפות מרשים. אינסטגרם בהחלט מתחילה לאיים על פייסבוק והם מרגישים את זה.

שאלות ותשובות בנושא קידום באינסטגרם

שאלה: מהו קידום אורגני באינסטגרם?
תשובה: באינסטגרם יש 2 שיטות קידום. אחת, ניתן לבחור באופציה לפרסום ממומן על מנת לצבור חשיפה לפוסט(בדיוק כמו בפייסבוק). ניתן לבצע את זה בקלות על ידי לחיצה על Promote. קידום אורגני, הוא קידום ללא השקעה כספית שהולכת לאינסטגרם. בשיטה הזו, אנחנו עושים לייקים ועוקבים אחרי מאות אנשים ביום בכדי לקבל מהם חשיפה. לרוב, שיטה זו משתלמת יותר אך תלוי כיצד עושים את זה. חשוב להדגיש, שזה יכול גם להזיק לחשבון שלכם ולהפעיל עליו מגבלות.

שאלה: האם קנייה של עוקבים באינסטגרם עוזרת ומשפיעה?
תשובה: כמובן. כמו בכל רשת חברתית, הפרמטרים האלו משפיעים על המשתמשים. אם בפייסבוק מדובר בלייקים לעמוד, באינסטגרם מדובר בכמות העוקבים בפרופיל. כך ניתן למדוד ולהבין האם מדובר בפרופיל איכותי ופופולרי על אף שהעוקבים אינם טבעיים.

שאלה: מהו טווח ההשקעה בשירותי קידום באינסטגרם?
תשובה: זה תלוי מהו השירות. בקניית עוקבים, מדובר בהשקעה של 20 שח ל-200 עוקבים ועד ל-750 שח עבור 20 אלף עוקבים. הכל תלוי בצרכים שלכם. בחבילות לייקים, ניתן למצוא חבילה של 100 לייקים ל-10 תמונות ב70 שח בלבד. זוהי ללא ספק השקעה כדאית שלא צורכת תקציב גדול מדי.

שאלה: תיוגים באינסטגרם, זה באמת עוזר?
תשובה: חד משמעית כן. מאוד קשה לצבור חשיפה באינסטגרם במיוחד לפרופילים חדשים. תיוגים בתמונות עוזרים לשייך את התמונה שלכם לנישה מסויימת. כך שאם בחרתם תיוגים נכונים לנישה ופופולריים, אתם יכולים לקבל חשיפה דרך דף ההאשטאג. המון אנשים שמתעניינים בנישה מסויימת, מחפשים את ההאשטאג שלה באינסטגרם על מנת לצפות בתמונות. הכל מרוכז בצורה נוחה ומסודרת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *