קורס פוטושופ

היום בעידן האינטרנט יש ביקוש רב למעצב גרפי. כל משרד פרסום מתחיל או כל פרילנסר שמתעסק בפרסום באינטרנט חייב שיהיה לו מעצב גרפי צמוד. לכן ככל שתחום הפרסום באינטרנט יתרחב ויגדל כך הביקוש רק יעלה. היום ניתן לעבוד בתור מעצב גרפי בתור עצמאי וגם בתור שכיר. הכל תלוי ברמת העיצוב והיצירתיות שלכם. אם אתם רוצים ללמוד את התחום בצורה טובה, כדאי לשקול קורס פוטושופ.

פוטושופ היא תוכנה מבית אדובי. היא תוכנת עריכה גרפית בה ניתן לבצע כמעט כל דבר אפשרי העולה לראשכם. היא התוכנה הכי נפוצה כיום בשוק. תאריך ההשקה שלה היה אי שם בשנת 1988. מאז התוכנה עברה המון שינויים ושדרוגים. הגירסא האחרונה נכון לשלב זה יצאה בשנת 2016.

בעזרת פוטושופ ניתן לעצב כרטיסי ביקור, פליירים, מודעות, תמונות ועוד. כשאומרים פוטושופ האסוציאציה הראשונה שעולה לנו היא עריכת תמונות, אפקטים ועיצוב. זאת כמובן בגלל תמונות שאנו רואים בפייסבוק ואינסטגרם של דוגמנים ודוגמניות שהמעצבים עבדו על התמונה כדי להוציא אותה באיכות המקסימלית. אך קורס פוטושופ מכיל עולם ומלואו. בקורס ניתן ללמוד על כל הכלים שיש לתוכנה המיוחדת הזו להציע.

לפוטושופ יש מספר כלים איכותיים. כלי המברשת, כלי החלפת צבע, כלי מחיקה, כלי טשטוש ועוד. לא מדובר אך ורק בכלים אלא בשלל אופציות מתקדמות נוספות, פילטרים וכו'. קורס פוטושופ ניתן לבצע דרך אחת המכללות. עיצוב גרפי זה קורס בעל ערך רב והוא יקר מהרגיל. שווה לערוך סקר שוק ואף לחפש מלגות שיעזרו לכם לממן את הלימודים.

שימו לב כי דרושה לכם גם יכולת למידה עצמית. גם כאן וכמו בכל נושא אחר, הניסיון הוא מעל הכל. ככל שתדעו יותר על התוכנה, תהיו יצירתיים כך תהיו מקצועיים יותר. האימון והיכולת שלכם חשובים כדי לקדם את עצמכם ולשים אותכם ביתרון על פני מעצבים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *