דרך נהדרת לקידום צפיות ולייקים באינסטגרם

אינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות המתפתחות ביותר כיום. אנו עדים לקצב הצטרפות מסחרר של קהל אנשים גדול מכל העולם ובמיוחד בישראל. כל משתמשי הפייסבוק פותחים לאט לאט אינסטגרם. זה כמובן בזכות הקלות בה ניתן לפתוח חשבון אינסטגרם במידה ויש לכם חשבון פייסבוק קיים. אבל אחת השאלות המתבקשות של כל מי שמצטרף לרשת החברתית אינסטגרם זה איך לקדם את הפרופיל שלי. בין אם הפרופיל עסקי או אישי, קיים קושי מסויים להתקדם. גם אם לפרופיל האישי או העסקי שלנו יש כבר כמה מאות עוקבים, זה לא מספיק. אנחנו תמיד נרצה יותר חשיפה ויותר נראות.

אז לאחר חיפוש ממושך והמון מאמרים ומדריכים שקראתי, לא מצאתי משהו שבאמת יכול לעזור. הכל צורך ממני הרבה מאוד סבלנות ושעות רבות של עבודה. לדוגמא, תיוגים לאינסטגרם. בכל פעם הייתי צריך להוסיף עשרות תיוגים לתמונות שלי כדי לקבל כמה לייקים בודדים נוספים. ההשקעה והזמן שלי לעומת התועלת לא שווה.

לאחר כמה נסיונות ושיטות חינמיות, הבנתי שזה לא יעבוד. החלטתי לתת תקציב קטן לניסיון. חיפשתי בגוגל אחר תוכנת לייקים באינסטגרם ומצאתי אתר בשם ד"ר לייק. בד"ר לייק, השקעתי סכום מינימלי של כמה עשרות שקלים. בתמורה קיבלתי שם משתמש וסיסמא למערכת ובה אני יכול לשלוח לייקים וצפיות לאינסטגרם שלי.

המערכת של ד"ר לייק מאוד קלה לשימוש. כל מה שצריך זה להתחבר, לבחור האם אני מעוניין בשירות לייקים לאינסטגרם או צפיות לאינסטגרם ולהכניס את כתובת התמונה או הסרטון. משם, אני בוחר את כמות הלייקים או הצפיות וזה מגיע תוך מספר דקות. ראוי לציין לטובה, שבמערכת הזו התשלום הוא חד פעמי ולא חודשי. כלומר, אני יכול לנצל את הלייקים גם בעוד חודש, חודשיים וחצי שנה. כעת, אני משתמש במערכת הזו לקידום הפרופיל העסקי והאישי שלי. ניתן לשלוח לייקים וצפיות לכל פרופיל מאחר ולא קיימת הגבלה על כמות פרופילים.

לסיכום, לאחר כמה נסיונות של שיטות ומדריכים לקידום באינסטגרם בדרכים חינמיות, לא מצאתי משהו מיוחד. הכל צורך השקעה וזמן רב שרוב הפעמים לא משתלם לנו. עדיף להשקיע את הזמן הזה בעבודה או בתחביבים שונים. אם יש לכם תקציב קטן ופנוי, כדאי לשקול קידום באינסטגרם בכסף. לא מדובר בהשקעה גדולה אלא כמה עשרות שקלים בלבד.
הכתובת של ד"ר לייק: www.drlike.co.il

בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *