איך מהלך של קניית עוקבים באינסטגרם יכול לעזור לקידום

כשזה מגיע לאינסטגרם, אין מקום לוויכוח. אינסטגרם היא אפליקציה וכלי נהדר כדי לקדם את העסק, המקצוע או המותג שלך לקהל היעד שאתה צריך. אך רבים טועים ומשתמשים בקידום באינסטגרם לא נכון, מפני שחונכו לחשוב כי קניית עוקבים באינסטגרם היא דבר גס ורע שמיועד רק לרמאים ושקרנים. אך זו היא תפיסה שגויה לגמרי, שואלים את עצמכם מדוע?

נכון, הם לא עוקבים אמתיים שעוקבים אחריכם מרצונם. אבל זו לא המטרה ברכישת העוקבים. אתם מתעניינים באפייה. אחרי מי הייתם עוקבים, אופה עם 2000 עוקבים או אופה עם 20,000 עוקבים. סביר להניח שבאופה עם ה20,000 עוקבים, נכון? חומר למחשבה.

בנוסף כאשר כמות העוקבים שלכם עולה במהירות, החשיפה שלכם יותר גדולה. האינסטגרם מציע את העמוד שלכם לאנשים שמתעניינים בנושא, הexplore (גילוי עמודים חדשים) מעלה אתכם מפני שהוא רואה שאתם עמוד חם ומצליח. אז בעצם, למה לחשוב שקניית עוקבים באינסטגרם היא דבר רע?

העוקבים באינסטגרם מזויפים או לא, לקוחות או לא, הם דבר טוב לעסק או לתחום שאתם עוסקים בו. כאמור, ככל שיש לכם יותר עוקבים כך חשיפת הפוסטים שלכם גדלה, כמות הלייקים גדלה, יותר משתמשים ולקוחות מגיעים אליכם ואתם מרוויחים. מה גם שכיום קניית עוקבים לאינסטגרם היא דבר זול ביותר וההשקעה לגמרי תחזור אליכם, וגם אם העסק לא הצליח בסופו של דבר – בכל מקרה מגיעים עוקבים והסכומים שהוצאתם הם מזעריים.

שלא תחשבו על כישלון. כאמור, האינסטגרם הוא אחד הכלים הטובים ביותר שניתנו לנו על מנת לשווק את העסק או את התחום בו אנו עוסקים. יתר על כך, קניית עוקבים באינסטגרם היא המתכון להצלחה במתנה הגדולה הזו ובעולם המולטימדיה שאנו חיים בו היום.

קרוב לוודאי שכל אינסטגרמר, יוטיובר, עמוד פייסבוק מצליח – קנה עוקבים / לייקים בשלב כלשהו בהצלחה שלו. הקנייה היא חלק בלתי נפרד מההצלחה בתחום ומאוד קשה להצליח בלעדיה. הכי חשוב לזכור שאתם לא מרמים אף אחד, המטרה שלכם ברכישה של העוקבים לאינסטגרם היא אך ורק להגדיל את החשיפה ואת "הבאז" סביב העמוד שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *